Dwuczęściowy czy jednoczęściowy – który strój kąpielowy wybrać?

modny strój kąpielowy

Strój kąpielowy w okresie letnim to podstawa nie tylko każdej plażowiczki. Jadąc na wakacje nad morze nie sposób wyobrazić sobie braku tej części damskiej garderoby. Jednak okazuje się, że wybór stroju kąpielowego jest bardzo istotny. Szczególnie ma to znaczenie, jeśli celem jest odwrócenie uwagi od niedoskonałości figury. Niejedna kobieta używa stroju kąpielowego w celu umiejętnego odkrycia tych partii ciała, które są jej największym atutem, z czego chętnie korzystają panowie. Co więc wybrać – stroje kąpielowe dwuczęściowe czy jednoczęściowe?

Jaki strój kąpielowy?

Jednoczęściowe stroje kąpielowe są wskazane dla pań o okrągłych kobiecych kształtach, ponieważ usztywniana zwykle góra jest w stanie podtrzymać duży biust. Ciemny kolor dodatkowo wyszczupli sylwetkę, a marszczenie u dołu zakryje fałdki. Wycięcie w talii i głęboki dekolt to szansa na uzyskanie kuszących kobiecych kształtów, natomiast pionowe paski wysmuklają talię.

Stroje kąpielowe dwuczęściowe są najczęściej spotykane, a szczególną popularnością cieszy się bikini. Jednak przy wyborze góry od bikini, należy uważać na to, aby stanik nie spłaszczał piersi. Również wypływający biust nie wygląda korzystnie. W dwuczęściowych strojach kąpielowych jest możliwość powiększenia optycznie biustu za pomocą żelowych nakładek w miseczek. Można to uzyskać również za pomocą falbanek, wzorów oraz jasnych kolorów. Obecnie na rynku są też kąpielowe dwuczęściowe stroje kąpielowe ze spódniczką lub z kokardkami po bokach majtek, co powiększy optycznie wąskie biodra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *