Gorsety – odpowiednie dla każdej kobiety

Gorsety potrafią doskonale podkreślić wszystkie elementy kobiecej sylwetki, jednocześnie ukrywając ewentualne niedoskonałości. Nic dziwnego, że są uwielbiane przez wiele gwiazd czy celebrytów. Można je zobaczyć w różnych zestawieniach – z bluzką, body czy ciekawym topem. Niektóre pełne są koronek czy prześwitów, inne zachwycają futuryzmem i oryginalnością, jeszcze inne są bardziej klasyczne, a przez to eleganckie i zachwycające.

Oczywiście gorset to przede wszystkim element bielizny, ma więc eksponować wszelkie walory kobiecej sylwetki, a przy tym skutecznie zamaskować ewentualne mankamenty. Jednocześnie bez obaw mogą być noszone poza sypialnią. O ile majtki wyszczuplające chowa się pod ubraniem, gorsety można nosić z dumą, tym bardziej, że często zachwycają starannym wykonaniem i pięknym designem. Gorsety to wybór przede wszystkim pań odważnych, które chcą nabrać kokieteryjnego stylu, a w zestawieniu z marynarką czy żakietem prezentować się pięknie, a jednocześnie elegancko.

Gorset z E-lady nie musi być jednak widocznym elementem ubioru. Choć wciąż niezwykle popularne są piękne modele, często wyposażone dodatkowo w delikatne ramiączka, wiele pań decyduje się także na bardziej dyskretne rozwiązanie i traktuje gorset raczej jako alternatywę dla bielizny modelującej i wyszczuplającej. Niektóre marki takie jak Triumph czy Spanx w swojej kolekcji mają modele korygujące, które ukrywają niechciane fałdki na biodrach i brzuchu. Dostępne są w neutralnych kolorach, dzięki czemu są praktycznie niezauważalne pod sukienką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *